Главная » 2021 » Травень » 9 » з Днем пам'яті та примирення і 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
17:11
з Днем пам'яті та примирення і 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Щиро вітаємо ветеранів війни та всіх громадян України з Днем пам'яті та примирення і 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

                                                                                                                

Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих. Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Друга світова війна 1939 - 1945 років стала найбільшою трагедією людства у XX столітті. Ті далекі події мали трагічні наслідки для кожної української родини. Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Ми не забудемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.

   

Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг нашого народу житиме завжди. 9 травня – найсвітліший та найвеличніший день беззаперечної Перемоги над ворогом, день вічної і незгасної пам’яті за загиблими в роки війни. Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, та трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги!

Дорогі ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни! Ми вдячні Вам усім, адже Ви тяжкою працею наближали довгоочікуваний день визволення. Щиросердно бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, миру над головою, спокою і віри у завтрашній день! Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни!

            

Просмотров: 228 | Добавил: Admin
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Створити безкоштовний сайт на uCoz