Главная » 2018 » Лютий » 7 » «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою»
10:06
«Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою»

6 лютого 2018 року у ЗЗСО І-ІІІступенів №10 було відзначено День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

Інтернет - найбільший винахід людства. Всесвітня павутина змінила уявлення людей про час, відстані, способах спілкування, наданні допомоги, можливості заробітку та проведенні дозвілля. Завдяки Інтернету сучасна людина отримує в десятки разів більше інформації, ніж його батьки, бабусі, дідусі і тим більше далекі предки. На жаль, не все, що зустрічається в мережі, значимо, вірогідно, логічно обґрунтоване і безпечно.

Жертвами Інтернету найчастіше стають діти та підлітки. Зміст деяких сайтів шокує навіть дорослу людину, що вже говорити про тих, чия психіка ще тільки формується. Крім того, Інтернет - це хороше поле діяльності для шахраїв, потрапити на вудку яких у віртуальному просторі набагато легше, ніж оффлайн.

Дивно одне: майже всі батьки вважають себе відповідальними за безпеку дітей в Інтернеті, та лише 18% реально слідкують за життям дитини в мережі.

Головна проблема — низький рівень обізнаності батьків. Вони не можуть убезпечити дитину, оскільки мало розуміються на всіх тонкощах користування Інтернетом. Але вихід є - підвищити свій рівень знань і стати для своєї дитини «гідом» мережею.

 

З 06 по 09 лютого в школі були проведені такі заходи:

Конкурс стіннівок та малюнків (2-4 класи)

 

Кращий відеоролик та презентація (5-11 класи).

Виховні години

Приєднуйтеся до нас у боротьбі за безпеку дітей в Інтернеті!

 

Просмотров: 540 | Добавил: Admin
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Створити безкоштовний сайт на uCoz