Меню
Переклад сторінки
Переклад цієї сторінки
Друзі сайту

Для красивого отображения Облака
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше
Скачать Adobe Flash Player

Наше опитування
Статистика сайту
PR-CY.ru
Зараз online
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!


МУЗЕЙ «БАТЬКІВСЬКА СПАДЩИНА»
 

Керівник музею

учитель української мови та літератури

Унчуленко

Валентина Степанівна

Здавна було відомо, що дерево життя – це гілочка, на якій ростуть три листочки: символи минулого, сучасного й майбутнього.

Робота музею розпочалася в 1998 році з маленької експозиції, представленої макетами козацької символіки, військової справи та народного побуту. Клейноди, булави, хоругви, вишиванки, рушники - саме ці предмети, виготовлені руками школярів під керівництвом учителів, викликали найбільше зацікавлення, тому що сторінки рідної історії хвилювали й наповнювали гордістю.

Поступово музейна експозиція розширювалася предметами, які приносили учні та вчителі школи, батьки, просто небайдужі люди. Кімната стала не просто наповнюватися експонатами, вона перетворювалася на місце, з якого починалася Батьківщина, у якому ти відчував себе нащадком великого народу.

Статус музею «Батьківська спадщина»  присвоєно 13.06.2008 р.

«Гетьмани України», «Символіка українських козаків», «Запорізька Січ», «Візерунки та колір рушників», «Естетика українського побуту», «Вишивка», «Український посуд», «Колиска» - це той обсяг тем, з якими можуть познайомитися учні закладу в нашому музеї.

З 2014 року керує роботою музею учитель української мови та літератури Унчуленко Валентина Степанівна.