Главная » 2021 » Червень » 14 » закриття пришкільного табору відпочинку «Дружба».
17:55
закриття пришкільного табору відпочинку «Дружба».

Швидко проминули дні роботи пришкільного дитячого табору «Дружба». Багато різних конкурсів, екскурсій та емоцій були в ці дні. Вихователі проводили з учнями різноманітні ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше - спілкування.

Сьогодні відбулось урочисте закриття пришкільного табору відпочинку «Дружба». Святковий концерт, який підготували вихованці, свідчив про яскраві, веселі та щасливі дні проведені у таборі, які запам'ятаються дітям на все життя. Директорка пришкільного табору Наталя Тітаренко висловила велику подяку всім, хто робив відпочинок дітей незабутнім та неповторним. Після свята веселощі не скінчилися! Вихованцям були вручені грамоти і подарунки. Завдяки нашим американським друзям діти не тільки відпочили, а й отримали цікаві книжки. Вихованці із задоволенням почали читати біблійські історії, які вчать бути щирими людьми та творити добро. З щирою вдячність діти звернулися Lyubov Wharton та William Louis Wharton і прихожанам Церкви Христа!

Сподіваємося, що дітям дуже сподобалося перебувати у пришкільному таборі, а ми, в свою чергу, із задоволенням будемо робити дітей щасливими, бо для працівників табору немає нічого кращого за радісні оченята та відверті посмішки наших вихованців.

До зустрічі наступного року!

Просмотров: 84 | Добавил: Admin
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Створити безкоштовний сайт на uCoz