Главная » 2017 » Квітень » 27 » Методичний тиждень „Курсант – 2017 ”
19:41
Методичний тиждень „Курсант – 2017 ”

З метою задоволення інтересів педагогів у постійному підвищенні їх професійного рівня, стимулювання творчого потенціалу вчителя на основі сучасного освітнього рівня, зміцнення зв'язків освітнього округу та збагачення змісту педагогічного спілкування у школі з 18.04 по 24.04. 2017 р. був проведений методичний тиждень „Курсант – 2017 ”.

У рамках тижня були проведені відкриті заходи :

  • «Використання ментальної картки в навчальному процесі». Майстер – клас учителя художньої культури Абрамян Т.О.
  • «Види та джерела навколишнього середовища та їх вплив на здоров’я». Позаурочне інтегроване заняття (біологія та географія) для 9 класу учителя біології Трошиної В.В.
  • Розвиток зв’язного мовлення. Вибірковий переказ тексту розповідного характеру з елементами опису зовнішності. Відкритий урок учителя російської мови та літератури Баранової Н.Ф.
  • «Бразильський карнавал. Рухи, жанр танцю». Відкрите заняття гуртка учителя хореографії Тутаєвої І.Ю.
  • Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках фізики при застосуванні методів та прийомів технології розвивального навчання Майстер – клас учителя фізики Новікової О.А.

Найбільш активними учасниками заходів слід визнати учителів Поволоцьку Н.І., Панасенко Л.І., Трошину В.В., Тутаєву І.Ю., Ценкову Н.І.

На відкриті заходи, що проводились учителями нашої школи, завітали колеги з освітнього округу та міста: учитель Дергунова О.П.( ЗОШ № 13), керівник танцювального гуртка «Асорті» Русаченко В.Г., учителі гусар Л.В., Бондар Н.Д. (ЗОШ – інтернат).

Окрім вищезазначеного, учителі Василенкова В.В., Пилипенко В.О., Тітаренко Н.Л. були присутні на відкритому майстер-класі учителя Ярмоленко І.В. у ЗОШ – інтернаті; учитель Панасенко Л.І. відвідала відкритий урок Лазаревої З.В. у НВК «Школі-гімназії»; учитель Новікова О.А. – відкриті заходи Гусар Л.В., Козунової Ю.Є. у ЗОШ – інтернаті.

Обговорення та аналіз відкритих заходів засвідчують високий методичний рівень та результативність, цікаві інтерактивні форми, сучасний підхід до викладання навчальних предметів.

Учні 9-Б класу Трошина В. та Черкашева К. під час проведення інтегрованого заняття «Види та джерела навколишнього середовища та їх вплив на здоров’я».

Майстер – клас «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках фізики при застосуванні методів та прийомів технології розвивального навчання» проводить учитель фізики Новікова О.А.

Під час проведення заняття гуртка учителя хореографії Тутаєвої І.Ю. «Бразильський карнавал. Рухи, жанр танцю».

Просмотров: 430 | Добавил: Admin
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Створити безкоштовний сайт на uCoz