Главная » 2017 » Листопад » 9 » Перший етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Розстріляна молодь»
09:42
Перший етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Розстріляна молодь»

«Ми ніколи не забудемо, ці важкі часи-ми ніколи не забудемо вас!».Під такі чуттєві фрази відкривався перший етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Розстріляна молодь»,який відбувся 3 листопада у місті Слов’янськ.

 

 

Основними завданнями Фестивалю є популяризація серед учнівської молоді героїзму військового подвигу, виховання громадянської свідомості у підростаючого покоління, привернення уваги суспільства до проблем ветеранів війни, учасників АТО.

 

 

 

 

На долю воїнів-інтернаціоналістів, учасників воєн, локальних конфліктів в інших державах та бійців АТО випало нелегке випробування. Але незважаючи на пережите, біль втрат, вони назавжди будуть для нас прикладом хоробрості, надійності, шляхетності і щирої відданості обов'язку, любові до рідної Батьківщини.

 

 

 

 

Наш танцювальний колектив «Феєрія» ЗОШ № 10 (директор ЗОШ № 10 Міткалова Т.О.) вшановували пам'ять воїнів АТО, які  і сьогодні самовіддано будують державу Україна, своїм танком «Мальви».

 

 

 

 

Р.S. Танцювальний колектив «Феєрія» висловлює подяку методисту міського відділу освіти Мозговій Т.О., директору ЗОШ №10 Міткаловій Т.О. та вчителям закладу за можливість прийняти участь у конкурсі.

 

 

 

 

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=kZ9pyE2JGTs

 

 

Просмотров: 432 | Добавил: Admin
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Створити безкоштовний сайт на uCoz