Главная » 2016 » Березень » 10 » «Екософт 2016»
21:36
«Екософт 2016»

      Наукова робота це завжди важко, особливо коли вона проходить в іншому місті. Ми стали щасливими володарями можливості брати участь у другому етапі очного захисту роботи конкурсу «Екософт -2016» і були запрошені до Києва, щоб надати і захистити свої проекти.
        Столиця зустріла нас чудовою погодою і гостинними людьми. Організатори конкурсу надали нас сприятливі умови до самого очного етапу. Минуло відкриття очного конкурсу «Екософт - 2016».

        Дуже порадувало, що організатори конкурсу все передбачили заздалегідь, як і очікувалося. Відразу можна відзначити, що умови проживання були на рівні. А добиратися до Національного Еколого-натуралістичного центру не становило жодних проблем, адже все знаходилося досить близько. Сам центр дуже приємно здивував на перший погляд. Оформлення було на висоті, як і сам прийом.
Перший день пройшов дуже швидко. Через натовпу емоцій ми навіть не помітили, як пройшла церемонія відкриття. Організатори дуже постаралися догодити учням та їхнім керівникам. А натомість чекали від нас повної віддачі і розкриття свого потенціалу. В цей же день ввечері всі учасники почали вже готуватися, розвішуючи постери з презентацією роботи. Чесно кажучи, конкуренція відчувалася в кожному постері, адже сюди приїхали учні з усієї України!
Ось настав найголовніший день. Хвилювання у кожного було величезним, навіть у тих, хто не в перший раз на подібному заході. У складі журі було сім чоловік, але крім них до учасників могли підходити і цікавитися роботою керівники і діти з інших шкіл, яких запросили після двох годин. Напевно, втомило найбільше очікування своєї черги. До нас повинні були підійти двоє з журі, але цікавилися не тільки вони. Атмосфера була жвавою. Іноді хвилювання проходило. Ми завжди трималися разом з керівником - Марією Станіславівною. Під час перерви наша команда встигла потоваришувати з деякими учасниками. Було пізнавально ділитися досвідом один з одним, розмовляти про актуальні теми. Найважчий етап пройдено. Журі оцінили всі роботи, розставили бали, а нам залишалося лише почути їх вердикт.
Ось і настав останній день нашої чудової поїздки. Чому саме чудовою? Адже ми думаємо, що кого не лякають труднощі, хотів би з'їздити в це прекрасне місто і отримати такий важливий досвід.
Після церемонії закриття не всі учасники були задоволені. А ми як завжди дотримуємося думки, що головне не перемога, а участь. Так само отриманий досвід і спогади!
        Цей конкурс справді об'єднав нас - дітей однієї країни. В майбутньому бажаємо всім, хто любить навчання і завзятість, не відмовиться від великої можливості!

 

Просмотров: 447 | Добавил: Admin
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Створити безкоштовний сайт на uCoz