Меню
Переклад сторінки
Переклад цієї сторінки
Друзі сайту

Для красивого отображения Облака
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше
Скачать Adobe Flash Player

Наше опитування
Статистика сайту
PR-CY.ru
Зараз online
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Free counters!


Задаємося питанням: шкільна форма потрібна чи ні?

Як одягатися сучасним дітям у першому класі, в п'ятому, в десятому?

Сучасні діти практично не розрізняють поняття «мода» і «стиль», вони протестують проти шкільної форми і відмовляються жити за встановленими в навчальному закладі правилами. Відомо, що в одязі для учнів в різні часи існували певні правила, що сьогодні в одних країнах шкільна форма є й досі невід'ємним атрибутом шкільного життя, а в інших такого поняття і зовсім немає.
Після скасування єдиної форми в школах, діти деякий час ходили на заняття в чому хотіли, що призводило до конфліктів, суперництва і навіть до травм. Тому Міністерством освіти було рекомендовано введення ділового стилю одягу для школярів усіх навчальних закладів. Під поняттям «діловий стиль» вони мали на увазі, що учнями має бути витриман стриманий одяг.
Строгий стиль одягу створює в школі ділову атмосферу, необхідну для занять, дисциплінує людину. Учень в шкільній формі думає про навчання, а не про одяг. Немає проблеми "У чому піти в школу", у дітей виникає позитивний настрій, спокійний стан активізує бажання вчитися.
Колірна гамма ділового стилю одягу: однотонні, спокійні тони, без написів і малюнків. Кращими вважаються поєднання - світлий верх, темний низ.

Комплект одягу для дівчат може складатися з одягу класичного стилю або сучасного строгого крою: костюма, жилета, спідниці, брюк, блузки, водолазки, сукні в різному поєднанні.

Комплект одягу для юнаків може складатися з одягу класичного стилю або сучасного строгого крою: костюма, піджака, жилета, джемпера, штанів, сорочки, краватки в різному поєднанні.